فروش آنلاین سرویس جلسات ابری شوکا

1 - تکمیل فرم درخواست
2 - پیش فاکتور
 • 0 تومان
 • اطلاعات سازمانی

 • اطلاعات هویتی

 • اطلاعات تماس

 • شرایط و ضوابط خرید آنلاین سرویس های جلسات مجازی شوکا

  خرید و استفاده از بخش فروش آنلاین سرویس‌های ویدیو کنفرانس شوکا به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:
  1. خرید سرویس های آنلاین از بخش فروش آنلاین سرویس‌های ویدیو کنفرانس شوکا بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.
  2. سرویس ها و محتویات این سایت براى استفاده کسب‌وکارها عرضه‌شده است و هرگونه فروش مجدد و واگذاری سرویس‌ها به فرد غیر موجب لغو قرارداد می‌شود و تمامی مسئولیت های استفاده نادرست از آن بر عهده خریدار خواهد بود.
  3. اطلاعات درج‌شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه‌شده به‌صورت مشروح توضیح داده‌شده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه‌شده در بخش فروش آنلاین سرویس‌های ویدیو کنفرانس شوکا در مواردی غیردقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، بخش فروش آنلاین سرویس‌های ویدیو کنفرانس شوکا مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه‌شده بر عهده نخواهد گرفت. شوکا به‌طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
  4. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می‌باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به‌موقع سفارش و یا لغو کامل آن خواهد شد.
  5. بخش فروش آنلاین سرویس‌های ویدیو کنفرانس شوکا هیچ‌گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می‌تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.
  6. تمام ابزاری که در بخش فروش آنلاین سرویس‌های ویدیو کنفرانس شوکا باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی‌شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش سرویس باشد.
  7. سایر سایت‌ها و لینک‌هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل‌تر به كاربر در این بخش لینك شده‌اند مستقل بوده، و بخش فروش آنلاین سرویس‌های ویدیو کنفرانس شوکا مسئولیتی در قبال محتویات آن‌ها ندارد.
  8. ارتباط بخش فروش آنلاین سرویس‌های ویدیو کنفرانس شوکا با کاربران از طریق صفحه shooka.ir/pricing و ایمیل support@shooka.ir  و شماره پیامک 1000077 برقرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می‌پذیرد.
  9. بخش فروش آنلاین سرویس‌های ویدیو کنفرانس شوکا به‌هیچ‌وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
  شرایط و ضوابط خدمات فروش آنلاین سرویس های شوکا ازنظر حقوقی، در معاملات بخش فروش آنلاین سرویس‌های ویدیو کنفرانس شوکا، سایت www.shooka.ir/pricing به‌عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به‌عنوان خریدار (و نماینده کسب‌وکار یا سازمان) تلقی می‌شوند.
  1. فروش سرویس بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که خریدار آن را در بخش فروش آنلاین سرویس‌های ویدیو کنفرانس شوکا درج نموده است.
  2. به علت تائید هویت کاربر و کسب‌وکار یا سازمان ایشان، تمامی درخواست‌ها حداکثر 2 روز کاری پس از پرداخت و تبادل اسناد، به صورت موقت فعال خواهند شد. پس از آن با ارسال مدارک تا 7 روز کاری به صورت دائم فعال و در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.
  3. ارزش سرویس یا سرویس‌های سفارش داده‌شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه‌شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود؛ و هیچ مبلغی غیرازآن به سفارش‌ها اضافه نخواهد شد.
  4. تمامی اطلاعات و اسناد مربوطه از طریق ایمیل درج‌شده که توسط مشتری ارائه‌شده است، صورت می‌پذیرد و کلیه مسئولیت‌های ناشی از حفاظت از این اطلاعات بر عهده مشتری خواهد بود.
  5. درصورتی‌که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او است، توان تحویل سرویس را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق‌دارند بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید.
    شرایط تحویل سرویس مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.
  1. پس از تکمیل مشخصات و پرداخت آنلاین، مشتری و یا نماینده سازمان موظف است قرارداد آنلاین ارسال‌شده برای ایشان را پرینت و بر اساس هویت سازمان آن را مهمور به مهر و امضا نموده و تصویر آن را برای شوکا ارسال نماید.
  2. مشتری 7 روز فرصت دارد که این سند را با تاییدیه محضری امضا سازمان یا کسب و کار حقیقی یا حقوقی خود، به صورت پستی برای شوکا (به آدرس: تهران-سعادت آباد سرو غربی شماره 17 - کد پستی: 1998714341) ارسال نماید.
  3. به علت تایید هویت کاربر و کسب‌وکار یا سازمان ایشان، تمامی درخواست‌ها حداکثر 2 روز کاری پس از پرداخت و تبادل اسناد فعال خواهند شد.
    الف) حق انصراف
  1. قبل از تائید سفارش: در صورت انصراف از دریافت سرویس پس از تسویه‌حساب و قبل از ارسال سرویس از جانب شوکا، کل وجه به‌حساب بانکی خریدار (حسابی که از آن خرید شده است) مسترد خواهد شد.
  2. بعد از ارسال اطلاعات سفارش: سرویس خریداری‌شده پس از تحویل تنها بر اساس بندهای مقرر در قرارداد قابلیت فسخ یا لغو را دارد و در این خصوص تنها مفاد قرارداد تصمیم‌گیرنده خواهد بود.
    ب) گارانتی کلیه سرویس‌های عرضه‌شده توسط شوکا دارای قرارداد SLA بوده و بر همین اساس سرویس‌دهی شوکا تضمین خواهد شد.مرحله قبل