null
“سازمان شما نیاز به یک شبکه تلویزیونی دارد؟ سرویس پخش زنده شوکا را بررسی کرده‌اید؟”

استفاده از فناوری ویدئو کنفرانس برای سرویس پخش زنده به شما این امکان را می‌دهد تا یک رویداد، همایش، جلسه و یا محتوای ویدئویی واحدی را باکیفیت‌های مختلف خلق کرده و به‌صورت زنده، جهت استفاده در راهکارهای مختلف برای دیگران به‌صورت مستقیم نمایش دهید. مخاطبان شما با دسترسی بسیار ساده به این سرویس بدون نیاز به نصب هرگونه نرم‌افزار و تنها با در اختیار داشتن یک URL، امکان تماشای محتوای ویدئویی شمارا با استفاده از هر مرورگری در هر دستگاهی (تلفن همراه، رایانه و …) خواهند داشت.

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای به اشتراک‌گذاری یک جلسه یا کنفرانس‌ در حال برگزاری و یا یک ویدئو از قبل آماده‌شده برای تمامی سازمان‌ها و کسب‌وکارها استفاده از سرویس پخش زنده شوکا است؛ چراکه در این سرویس ناظران و بینندگان محتوای شما برای مشاهده این محتوا، بدون هیچ پیچیدگی‌ای و تنها با استفاده از یک مرورگر می‌توانند در لحظه همراه شما باشند. سرویس پخش زنده برای راهکارهایی چون: جلسات، رویدادها (event)، آموزش، رونمایی از محصول، نمایش رویدادهای صادقانه (قرعه‌کشی و اهدای جوایز) و یا هر کاربرد دیگری با امکان مدیریت از آغاز تا پایان قابل‌استفاده است.

همچنین شما می‌توانید با ذخیره و آرشیو ویدئوها، امکان استفاده از ویدئوهای آرشیوشده را بنا به درخواست کاربر، به ایشان بدهید. کیفیت ویدئوهای ارسالی این سرویس می‌تواند از Kbps96 تا Kbps۷۶۸ باشد و از ۳۰۰ تا ۵۰۰۰ بیننده هم‌زمان را تحت پوشش قرار دهد.

ویژگی های سرویس پخش زنده جهت انتشار تصاویر کنفرانس

امکان پخش زنده محتوای ویدئویی از ۳۰۰ تا ۵۰۰۰ نقطه
قابلیت پشتیبانی از کیفیت های مختلف از ۹۶Kbpsتا ۷۶۸Kbps
امکان دسترسی از طریق دستگاه های مختلف تنها با در اختیار داشتن یک URL

ویژگی های سرویس پخش زنده جهت ضبط جلسات

امکان ضبط جلسات با کیفیت های مختلف تا حداکثر رزولوشن FullHD
امکان ایجاد آرشیو ویدئو
امکان ضبط جلسات بر روی انواع حافظه های جانبی
ضبط کنفرانس با فرمت MP4 قابل پخش بر روی رایانه و موبایل
قابلیت ضبط جلسات تا ۲۵۰۰ ساعت در حالت HD
قابلیت ضبط ۵ جلسه همزمان با کیفیت HD و ۱۵ جلسه همزمان با کیفیت

آشنایی با سرویس های شوکا