ویژگیها و مزایا

ویژگیهای سرویس های ویدئو کنفرانس شوکا

قابل اعتماد

پشتیبانی

(تجربه ارتباط چهره به چهره با کارشناسان پشتیبانی شوکا)

فرقی نمی‌کند شما در چه زمانی و با چه مشکلی روبرو شده باشید. یک ایراد نرم‌افزاری در سامانه شوکا یا یک مشکل سخت‌افزاری در محل کار شما پیش‌آمده و یا خطوط اینترنت شما دچار مشکل شده است. کارشناسان ما با فناوری ویدئو کنفرانس شوکا و از طریق ارتباط ویدئویی در کنار شما خواهند بود.

همچنین شما می‌توانید از طریق تیکت، ایمیل، مرکز تماس تصویری و یا مراجعه حضوری از خدمات پشتیبانی کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

 

قرارداد تضمین کیفیت سطح خدمات (SLA)

ما کیفیت تمام سرویس‌های شوکا را پیش از شروع آن‌، در قرارداد SLA تضمین می‌کنیم. با انعقاد این قرارداد، ما خود را متعهد به ارائه سرویس در شرایطی که در قرارداد ذکرشده می‌کنیم.

در این قرارداد ما مشخصات سرویس، نحوه تحویل و پشتیبانی از آن را با تمام جزئیات برای شما شرح داده و آن را ضما‌نت می‌کنیم. در این قرارداد ما با واژگان مشخص و به‌دوراز ابهام، دقیقاً به شما می‌گوییم که سرویس ما چه ویژگی‌هایی را برای شما خواهد داشت، شرایط ارائه خدمات ما چگونه خواهد بود و پشتیبانی ما از شما چه روندی را طی خواهد کرد.

 

پایدار

برقراری همیشگی سرویس‌های شوکا، یکی از مواردی است که ما آن را در قرارداد SLA برای شما تضمین می‌کنیم. بدین منظور، برای هرکدام از اجزای سرویس‌ها، چند جایگزین پیش‌بینی کرده‌ایم. این جایگزین‌ها در زمان بروز مشکل، وارد مدار شده و مانع از قطع شدن سرویس‌های ویدئو کنفرانس شوکا می‌شوند. ابر زیرساخت‌های شوکا بر روی چند مرکز داده معتبر، با استانداردهای جهانی قرار دارد.

امنیت End-to-End

کلید داده‌هایتان را در دست بگیرید.

شبکه ویدئو کنفرانس ایران (شوکا) برای رسیدن به بالاترین سطح از استانداردهای امنیتی، سرمایه و تلاش زیادی را اختصاص داده است. طراحی معماری client server architecture سبب می‌شود، شوکا به‌عنوان سرور در هر ارتباط ویدئویی در میان دونقطه اتصال قرار بگیرد تا داده‌ها ابتدا از فرستنده به سرور شوکا ارسال‌شده و ازآنجا به گیرنده مخابره ‌شود.

همچنین با فناوری end-to-end داده‌های شما در مبدأ رمزگذاری شده و از طریق سرور شوکا به همان صورت به گیرنده رسیده و رمزگشایی می‌شود؛ بنابراین کدهایی که در مبدأ به کار می‌رود، به‌هیچ‌وجه توسط سرورهای ما قابل‌شناسایی و باز شدن نیست. تنها در مقصد است که این کدها توسط گیرنده بازشده و خوانده می‌شوند.

همه این‌ها، برای آن است که خاطر شما آسوده باشد.

قابل مدیریت

همه چیز در کنترل شماست!

شوکا همه امکانات لازم را برای شما پیش‌بینی کرده‌ است تا از سرویس‌های ما آن‌گونه که می‌خواهید استفاده کنید. صدا و تصویر خود را مدیریت کنید.

شما تعیین می‌کنید صدا و تصویر سازمانتان برچه اساسی جابجا شود و به کجا برود. این کار توسط «سافت‌سوئیچی» که ما به‌صورت مجازی و بازهم به‌صورت سرویس در اختیار شما می‌گذاریم صورت می‌گیرد؛ یعنی بازهم شما نیازی برای خرید سافت‌سوئیچ ندارید.

سافت‌سوئیچ ها یکی از عناصر تشکیل‌دهنده سرویس‌های ویدئو کنفرانس شوکا هستند و وظیفه جابجایی داده‌های صدا و تصویر کاربران را بر عهده‌دارند. شما این اختیار رادارید تا بار ترافیکی کاربران خود را بر روی سافت‌سوئیچی که در اختیارتان هست مدیریت کنید. به بیان ساده‌تر، می‌توانید تصمیم بگیرید که ترافیک داده‌هایتان بر روی کدام سافت‌سوئیچ (درون سازمان قرار دارد یا خارج) قرار بگیرد.

بنابراین ضمن حریم خصوصی، می‌توانید مقدار پهنای باندی را که هر کاربر یا گروه کاربران در اختیاردارند را تعیین کنید.

کاربرانتان را مدیریت کنید.

در سرویس‌های ارائه‌شده توسط شبکه ویدئو کنفرانس ایران (شوکا)، تعریف کاربران، تغییر یا حذف آن‌ها در اختیار شما و بدون نیاز به کارشناسان شوکا، به‌سادگی انجام‌پذیر است. بعلاوه می‌توانید کاربران خود را گروه‌بندی کرده و چگونگی ارتباط میان آن‌ها را مدیریت کنید.

 

سرویس خود را مدیریت کنید!

با در اختیار داشتن پنل کاربری شوکا، این امکان رادارید تا گزارش‌هایی مانند ریز مصرف هرکدام از کاربرانتان را تهیه کنید. از طریق این پنل همچنین می‌توانید حجم قرارداد خود را افزایش داده یا کم کنید و یا سرویس‌های دیگری را سفارش دهید.

سفارش سازی

نیازهای شما را برآورده می‌کنیم.

شما و سازما‌نتان، نیازهایی دارید که با نیازهای هر سازمان دیگر متفاوت است. ما نیاز ویژه‌ای که خاص شماست را آن‌گونه که می‌خواهید برآورده می‌کنیم؛ یعنی سرویس خود را مختص نیاز شما بازطراحی کرده و در سه سطح اختیار شما می‌گذاریم.

 

خدمات سفارشی ما به سه شیوه به شما ارائه می‌شود:

سطح نخست:

ما فرایندها و نیازمندی‌های خاص موردنیاز شمارا برایتان سفارشی‌سازی می‌کنیم.

کمی بیشتر توضیح می‌دهیم. فرض کنید شما یک بانک را مدیریت می‌کنید. به دنبال استفاده از ارتباطات ویدئویی در باجه‌های الکترونیک خود هستید. ما می‌توانیم سرویس‌های ارتباط ویدئویی خود را درون VTM های شما ارائه دهیم.

 

سطح دوم:

ما سرویس‌هایمان را با اجزا و برندینگ سازمانی شما هماهنگ می‌کنیم. می‌توانید ظاهر و قالب نرم‌افزارهای مورداستفاده‌تان را به‌دلخواه تغییر دهید. استفاده از لوگو و رنگ‌سازمانی شما در نرم‌افزار، ساده‌ترین نوع ارائه این خدمت است.

 

سطح سوم:

خودتان دست‌به‌کار شوید و سرویس را آن‌گونه که می‌خواهید تغییر دهید. ما API را در اختیار شما می‌گذاریم تا تغییرات موردنظرتان را ایجاد کنید.

فرض کنید شما یک نرم‌افزار اتوماسیون در سازمان خود پیاده‌سازی کرده‌اید. از طرفی به دنبال استفاده از سرویس‌های شوکا هستید؛ اما ترجیح می‌دهید کارمندانتان با یک سیستم سروکار داشته باشند. با در اختیار داشتن API، می‌توانید سرویس ما را با اتوماسیون اداری خود ترکیب کرده و به خواسته خود برسید.

یکپارچگی

حفظ سرمایه‌گذاری، افزایش کارآمدی

سرویس‌های ما می‌تواند با همه راهکارهای ویدیوئی و غیر ویدئوئی شما ترکیب و یکپارچه شود.

این یکپارچگی به دو صورت ممکن اتفاق می‌افتد.

نخست:

سرمایه‌گذاری موجود را حفظ کرده و بازده آن را افزایش دهید. (ترکیب سرویس‌های شوکا با راهکارهای ویدئو کنفرانس فعلی سازمانی.)

 

ممکن است مدت‌ها پیش خودتان اقدام به خرید تجهیزات ویدئو کنفرانس نموده ‌باشید. ما این قابلیت راداریم تا با حفظ نظم ساختار موجود تکنولوژی‌های شما، آن‌ها را به‌آسانی توسعه دهیم. ما می‌توانیم سرویس‌های خود را با تمام تکنولوژی‌های بر پایه SIP و H323 یکپارچه کرده و با آن‌ها ترکیب کنیم.

 

دوم:

راه‌کارهای موجودتان را کارآمدتر کنید. ترکیب خدمات شوکا با راه‌کارهای غیر ویدیویی سازمان‌ها و کسب‌وکارها.

ما می‌توانیم سرویس‌های شوکا را بر روی سیستم‌های غیر ویدئویی مانند HIS یا اتوماسیون اداری شما ارائه دهیم. در قالب این ویژگی، سرویس‌‌های شوکا به‌عنوان یک قابلیت جدید به سیستم‌های پیشین اضافه می‌شوند. قابلیتی که بدون تغییر عملکرد سیستم پیشین، آن را ارتقا می‌دهد.

مالتی پلت فرم

همه، همیشه در دسترس‌اند.

شبکه ویدئو کنفرانس ایران (شوکا) سرویس‌های خود را بر روی همه پلتفرم‌های متداول (اندروید، ios، مک، لینوکس و وب) ارائه می‌دهد.

با این قابلیت شما می‌توانید از انواع کامپیوترهای شخصی، لپ‌تاپ‌ها، تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها برای استفاده از سرویس‌های ویدئو کنفرانس شوکا استفاده کنید. فرقی نمی‌کند شما کجا هستید و چه نوع ابزاری در اختیاردارید. هر جا که باشید، با یکی از این ابزارها و اینترنت می‌توانید از سرویس‌های ما استفاده کنید.

کیفیت بالا

بهترین تجربه ممکن ارتباطات، با کمترین امکانات زیرساختی

شوکا با باور به کیفیت، می‌کوشد برای رسیدن به این کیفیت، از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین فناوری پردازش و توزیع تصویر و صدا استفاده کند.

 

سرویس‌های شوکا با رصد لحظه‌به‌لحظه پهنای باند، کیفیت دسترسی شما به شبکه، اندازه صفحه‌نمایش شما، چیدمان تصویر، قدرت پردازش سخت‌افزار شما و … شرایط‌ شما را در مواردی که گفتیم می‌سنجیم (همه این موارد می‌توانند در هرلحظه تغییر کنند) و بر اساس آن بهترین کیفیت سرویس را برای ارتباط ویدئویی شما فراهم کنیم.

زیرساخت‌های شوکا، قابلیت انتقال تصاویر Full HD و حتی 4K را دارند؛ بنابراین حتی وقتی صحبت از یک جلسه مجازی ۴۰ نفره است، شوکا تنها اپراتوری است که می‌تواند این تجربه‌ای نزدیک به یک جلسه حضوری را برای همه آن ۴۰ نفر فراهم کنیم.